Že dalj časa trdim, da bo levica pokopala (svobodni) svet, kakršnega smo si izborili (bla, bla, bla). Tako kot Hitler ni prišel na oblast zato, ker bi imel tako blazno dobre ideje, tudi drugi populisti ne zmagajo zaradi programa (pri čemer ne trdim, da je Donald Trump variacija fašistov, je pa res, da je Hitler imel precej jasen program). To se zgodi, ko obstoječi sistem ljudem ne more več ponuditi zdravorazumskih rešitev.
Ne morejo nas v nedogled nategovati, da je multikulturalizem krasen koncept, če pa ni. Ja, lahko bi bil, ampak … ni. Kako bi lahko bil? Tako, da zamenjamo narod? In točno to nam plozajo razni Meseci in Merklove, ne glede na to, ali so sredinski levičarji ali sredinski desničarji … narod jim bo pokazal sredinec.
]]>Tako ja! Prevc ni začel skakat zato, da bo delal promocijo Sloveniji in Melanija ni s Trumpom zato, da bomo mi imeli kaj od tega. Koliko so naredili za promocijo začnejo ponavadi omenjat tisti, ki v svoji karieri niso zadosti zaslužili, da bi bili preskrbljeni. Da ima Slovenija že sedaj od Melanije več kot od STO si pa lahko priznamo in pač hvala.
]]>@Filmoljub: In vedno se pojavijo v manjših tropih. Eden zalaja in potem se opogumi še drugi 🙂
@Waldo: Tudi jaz nisem ponosen na Melanijo, tako kot nisem ponosen na Petra Prevca – jima pa obema od srca privoščim. Seveda pa je klasično butalsko od kateregakoli uspešnega Slovenca pričakovati, da bo nareil karkoli za svojo državo. Kaj pa na naredi? Kaj je pa za Slovenijo naredil Peter Prevc. Nič. In prav je tako.
Bi se pa lahko Slovenci do morebitne bodoče prve dame vedli spoštljivo in njen uspeh poskusili speljati tudi na svoj mlin. Ne, raje jo vsak, ki ima 5 minut časa zmerja, ker pač ni tipična ponižna, preplozana 45-letnica z zapitim možem, ampak uspešna ženska, ki je poročena s predsednikom ZDA. Za državljane take države pa nimaš kaj delat. Seveda tudi nehaš brati slovenske cajtenge.
]]>Melanija? Zakaj točno bi naj bil ponosen nanjo? Kako točno in zakaj sploh bi ona želela pomagati Sloveniji? Ali ni še v času ko je bila manekenka, govorila da je Avstrijka? Seveda se je zaradi nje zdaj večkrat slišalo za Slovenijo, kar je dobro, ampak zdaj pričakovati od nje nevemkaj je slaboumno.
]]>